Poradnictwo dietetyczne prowadzę dla osób indywidualnych, dla par oraz dla całych rodzin.

Pierwsza konsultacja

Pierwsza konsultacja to czas kiedy możemy się poznać. To pierwszy i niezbędny element naszej współpracy.
Podczas naszego spotkania przeprowadzam pełen wywiad żywieniowy, poznaję nie tylko Twój sposób żywienia w ciągu dnia, ale również styl życia w tym poziom aktywności fizycznej, rodzaj pracy.
Analizuje i wyciągam wnioski płynące z Twoich wyników badań, tak by móc Ci pomóc w sposób najbardziej efektywny. W trakcie wizyty wykonuje pomiar składu masy ciała na urządzeniu TANITA, co pozwala nam dowiedzieć się więcej o Twoim zdrowiu.
Przed konsultacją otrzymasz ode mnie wszystkie niezbędne wskazówki dotyczące tego, jak przygotować się do wizyty.
Konsultacja jest możliwa również w trybie online przez wybrany komunikator. Wizyta online jest wygodną formą rozpoczęcia pracy nad poprawą stanu zdrowia, kiedy wizyta w gabinecie nie jest możliwa.

Zakres usług

Bez względu na to, czy jesteś osobą zdrową borykającą się z nadprogramowymi kilogramami, czy też osobą chorą z problemem nadwagi czy otyłości możesz poprosić mnie o pomoc. Udzielam wsparcia w chorobach wynikających z autoagresji, w których odpowiednio przygotowany plan żywieniowy i  eliminacja potencjalnych alergenów jest niezastąpionym elementem wprowadzenia choroby w stan remisji. 

Dietoterapia, którą Ci zaproponuję to kompleksowa opieka, która w oparciu o przygotowany dla Ciebie indywidualny plan żywienia, zalecenia dotyczące sposobu na wypracowanie zdrowych nawyków, plan niezbędnej aktywności ruchowej umożliwi nam uzyskanie wyznaczonych wspólnie celów.
W ramach współpracy otrzymasz ode mnie:
Jadłospis - Smaczne i proste przepisy - Czytelne zalecenia, jak zmieniać złe nawyki żywieniowe - Wsparcie merytoryczne i motywacyjne -Efektywny plan aktywności fizycznej


Dla par i rodzin

Prowadzę dietetoterapię dla par i całych rodzin.Ma to ogromne znaczenie, kiedy nadwaga, czy otyłość dotyka dzieci i młodzież. W takim przypadku terapia dotyczy wszystkich członków rodziny.

Nie prowadzę terapii wyłącznie dla dziecka. 

Kiedy chcesz pomóc swojemu dziecku musisz się zaangażować i wspierać swoje dziecko w drodze do zdrowia.
Każda wprowadzona zmiana, będzie dotyczyć również Ciebie i pozostałych członków rodziny.

Dietoterapia dla par i rodzin jest możliwa również w trybie online.
Zadzwoń lub napisz do mnie, by uzyskać odpowiedzi na pytania i zaplanować ewentualna współpracę.


asdadasdasd