CHLOROFIL NA RATUNEK

Kto mnie zna ten wie, że można mnie zobaczyć z butelką zielonej wody.
Każdego dnia do butelki wody dolewam sobie chlorofil ( dokładniej chlorofilinę sodowo- miedziową pozyskaną z chlorofilu w wyniku hydrolizy).
Chlorofilina, której używam ma miętowy posmak, co czyni ją orzeźwiającą.
Dlaczego to robię?
Bo wolę zapobiegać niż leczyć.
Na szczęście w ostatnich latach poważna nauka prowadząc poważne badania znajduje potwierdzenie tego, że gatunek ludzki powinien pozostać jak najbliżej natury.

Chlorofil, którego używam pozyskiwany jest z lucerny, której wyjątkowe zalety w żywieniu ludzi (i zwierząt) zostały przebadane naukowo.

Lucerna  i jej nadziemne części - liście, zawierają znaczne ilości beta-karotenu, witamin B, C, D, E i K oraz składników mineralnych: potasu, żelaza, wapnia i fosforu.
To właśnie liście lucerny mają bardzo wysoką zawartość chlorofilu  fitozwiązku o najsilniejszym działaniu przeciwnowotworowym – zapobiega nowotworom układu pokarmowego – jelit (okrężnicy, odbytu), żołądka oraz przełyku, lucerna ma także działanie odtruwające [Głowniak i wsp., 2007; Grela, 2008; Gubała, 2007].

To mój sposób na wspieranie procesu detoksykacji organizmu.

Przez całe życie jesteśmy narażeni na ogromną ilość czynników, które nam szkodzą: stres, kiepskiej jakości żywność (nadmiar tłuszczy trans, cukrów, soli), używanie leków. 
Efektem przemian metabolicznych są substancje uboczne w tym toksyny, wolne rodniki, niestrawione resztki pokarmów. Jeśli nie zostaną zneutralizowane i usunięte, będę osłabiały nasz organizm i obciążały nasze narządy.

Chlorofilina wspiera mnie w walce z wolnymi rodnikami. Ma działanie przeciwzapalne, deteksykujące, przeciwkancerogenne. 
Jest niedroga i smaczna. Butelka starcza na 2 m-ce (dzienna dawka to 5ml) Ja najczęściej dolewam ją sobie do butelki z wodą i popijam przez pół dnia. Po otwarciu powinna być przechowywana w lodówce.

Jeśli chcesz kupić w cenie hurtowej zaloguj się z tego linka, zostań partnerem i zarejestruj się w opcji za 5 zł.

https://pl4287962.e-naturessunshine.com/


20180806_175536jpg